Ештон Качер ќе стане татко – Мила Кунис е бремена?


Холивудската двојка Мила Кунис (30) и Ештон Качер (35) веќе со месеци се обидуваат да добијат дете, а сега убавата актерка наводно почнала да пие витамини кои се користат во раната фаза на бременоста.

ashton_kutcher_dating_mila_kunАмериканските медиуми веќе со денови шпекулираат дека Мила би можела да биде бремена бидејќи неколку дена кога се појавувала во јавност не ја тргнувала насмевката од лицето, а истотака го променила и стилот на облекување, па сега носи широки маички поради што дополнително ги подгреа сомнежите дека ја крие бременоста.

– Мила и Ештон веќе со месеци се обидуваат да добијат дете. Ако навистина е бремена Ештон би бил пресреќен во улогата на татко – наведува близок извор на двојката.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1