13 год девојче било наговорено на групен секс преку Фејсбук


Четири момчиња се уапсени под сомнеж дека обљубиле едно 13 годишно девојче во шумата близу Крагуевац. Тие се сослушани во полициската станица, и изјавиле дека девојчето го запознале преку Фејсбук, со неа долго се допишувале и ја поканиле на групен секс.

fejsbuk-И самото девојче опиша дека со момците се сретнала во шумата. Секого од нив го задоволила, а потоа се разотишле. Не ја натерале на групен секс, ниту биле груби према неа, вели изворот за српски Ало.
Уапсените момчиња имаат од 19 до 23 години и ќе одговараат за кривично дело обљуба над дете.
-Иако девојчето се согласило на секс, тие не смееле да прифатат, затоа што е малолетна и има помалку од 14 години. На сослушувањето потврдија дека состанокот го договарале подолго време, затоа што сите се пријатели на Фејсбук, вели изворот.
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1