Никола Којо чека близначиња – девојчиња


За едно три месеци познатиот српски глумец ќе добие близначиња.

Nikola-KojoПред пет години станаа родители на девојчето Ана, 46 годишниот српски актер Никола Којо  и неговата 36 годишна сопруга Александра за околу три месеци ќе станат родители на близначиња – девојчиња.

– Никола и Александра се пресреќни. Оваа бременост се случила потполно неочекувано и многу им е мило што ќе добијат близначки. Кога Александра му соопштила на Никола дека е бремена, тој многу се израдувал. Таа сега е во шестиот месец од бременоста, која одлично ја поднесува. Никола и помага во се што треба и обврските кои ги има околу неа за него се задоволство – изјавил извор близок на актерот.

ZaSe

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1