ВИДЕО: Погледнете го првиот трејлер за филмот посветен на Стив Џобс


stiv djobs - estonДеновиве беше пуштен првиот официјален трејлер за филмот Џобс, кој е биографски филм за Стив Џобс, ко-основач на Apple и еден од најголемите умови и иноватори во последните 2 децении.

Улогата на Стив му припадна на Ештон Качер, а според овие инсерти се чини дека филмот ќе биде апсолутен хит и ќе достигне голема гледаност.

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1