16 годишен тинејџер закопан жив по секс со девојката – семејството ја бранело честа


Тинејџер бил киднапиран, мачен и жив закопан од семејството на неговата девојка, соопшти турската полиција.

turcija ubistvo

Според таткото на девојката, убиството на 16-годишното момче од градот Денизли било за да се заштити семејната чест, бидејќи момчето не сакало да ја ожени девојката и покрај тоа што со неа имал сексуални односи

Момчето исчезна минатата недела, а вчера му беше пронајдено телото, на кое имало 65 рани. Полицијата тврди дека момчето било живо закопано, при што се задушил.

Таткото на девојката изрази жалење за настанот. Тој и братот на девојката се притворени

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1