18 годишник со „алфа ромео“ се заби во жардињера на Партизанска


Вчера вечерта се случи сообраќајна несреќа на бул. Партизански одреди кај Универзална. Сообраќајка на бул. Партизански одреди в близина на Универзалната сала во Скопје. Возачот на возраст од 18 гoдини со „алфа ромео“ се забил во жардињера.

ФОТО: Република

ФОТО: Република

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1