19 годишна девојка се фрлила од покривот на зграда Кисела Вода.


policija srednaПолицијата ја потврди информацијата дека 19 годишна девојка попладнево се фрлила од покривот на една зграда во скопската населба Кисела Вода.

Девојката се фрлила од осмиот кат од зграда во која не живеела.

Полициските екипи и останатите надлежни институции веќе го завршиле увидот на местото на настанот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1