19 годишно момче починало на плажа во Охрид


Уште една трагедија се случи на охридските плажи. Деветнаесетгодишно момче починало на плажата Градиште, пренесува Охрид1.

Како што пишува порталот интервенирала и брзата помош, но била констатирана смрт.

Според неофицијалните информации на порталот на телото на момчето немало траги на насилство.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1