20 затвореници силуваа педофил во затворот: Тој го силуваше и уби својот посинок


Дарвел Диксон Менензес Ксавијер е бразилски инструктор по џиу – џитсу кој и се предаде на полицијата и призна дека сексуално го злоставувал па убил својот 12-месечен посинок.untitled-12-620x350-85174

Поради ужасното злостроствто сместен е во затворот Тагуатига и таму чекал да почне судењето.

Меѓутоа, она што го сторил Дарвел набрзо се расчуло низ затворот, и неговите цимери во ќерлијата го осудувале за тоа штп го направил. Во некој вид вонсудска мисија, банда од 20 затвореници го притиснала во ќоше и секој од нив го силувал и мачел додека тој не завршил во затворската болница. Медицинскиот персонал морал да му стави повеќе конци.

Кога е пуштен од болница и вратен во ќелијата, затворениците повторно го силуваа.brazillian_rapist_tonynwajeipost

Затворскиот персонал увидело дека е повторно силуван откако на задниот дел од неговата униформа забележале дамки од крв.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1