30 год девојка силувана на ул,,Македонска,, во јавна гаража


silovanje3Вчера во 2 часот по полноќ манијак нападнал и силувал 30 годишна девојка во јавна гаража.

Белградската полиција трага по непознато лице, коеја силувало и повредило 30 годишната Србинка. Според информациите нападот се случил на улицата ,,Македонска,, бр 27 во Белград. Монструмот ја прател девојката чии автомобил бил паркиран во јавната гаража. Кога таа влегла во автомобилот тој влегол на совозачкото седиште и со закана со нож прво ја претепал а потоа и силувал. Девојката веднаш повикала полиција. Девојката се здобила со тешки повреди, по што била хоспитализирана.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1