7 лица повредени од огнометот по настапот на Цеца во Белград (Видео)


belgradЗад пожарникарското возило се испалува ракета која паѓа право во публиката. Повредени се неколкумина в глава, една жена наводно добила повреди на окото, вжештено парче на една девојка и паднало на градите, на друга на раката а повредено е и едно момче./ извор: Блиц

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1