7 месечно бебе игра Гангнам стајл – преслатко


beba-igra-gangnam-stajl-1358770402-256471Ова бебенце ќе ве насмее 🙂

Сконцетнрирано го гледа спотот на песната Гангнам стајл и се обидува да го имитира играњето.

На крајот се покажа дека бебенцево успешно го копира играњето на јужнокореецеот Псај

Преслатко  🙂 🙂

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1