Актерката тврди: Мајка ми и јас гледаме мртви луѓе


Холивудската глумица Кејт Хадсон неодамна во текот на гостувањето во една ТВ емисија изјавила дека таа и нејзината мајка, глумицата Голди Хоун, можат да видат духови…

– Не дека буквално ги гледаме, повеќе го чувствуваме присуството на нивниот дух – прецизирала Кејт.goldie-hawn-kate-hudson-article

Таа исто така додала: „Верувам во енергија. Верувам дека таа може да се манифестира како нешто видливо. Кога ќе забележите таква енергија, треба да ѝ кажете во која година сме, и дека не припаѓа тука“.

35-годишната Кејт Хадсон изјавила дека еднаш видела дух на жена без лице и дека чувството било морничаво.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1