Алијансата објави победа во Гостивар


Во Гостивар на вториот круг од Локалните избори Арбен Таравари води пред противкандидатот Бејта.

Според информациите, таравари води со 1.400 гласа разлика.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1