АПЕЛ до сите што ставаат слики од полицијата – внимавајте им ја откривате локацијата


Овој статус беше поставен на страната на поддршка за македонската полиција АПЕЛ ДО СИТЕ ШТО СТАВААТ СЛИКИ ОД ПОЗИЦИИТЕ НА МАКЕДОНСКАТА ПОЛИЦИЈА

Доколку постирате слики внимавајте на нив да не се открива локацијата ниту лицата на полицајците. Или барем не ги постирајте фотографиите во реално време туку постирајте слики фотографирани да речеме утринава или вчера. Заштитете ги нашите бранители !!!!

apel-dosite

Пулс24

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1