Артан Груби доживеа сообраќајна несреќа (ФОТО)


Утрово околу 10 часот пратеникот од редовите на ДУИ, Артан Груби доживеа сообраќајна несреќа, во која е причинета само материјална штета, пишува порталот Тетовасот, пренесува Денешен.

Груби за порталот Тетовасот вели дека несреќата се случила на улицата Варшавска, каде за среќа нема повредени туку е причинета само материјална штета.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1