Астролошка табела: Kога и кoлку деца ќе имате?


Хороскопот може да ви открие колку деца ќе имате и кога тие ќе ги родите. Се што треба да направите е во хоризонталната колона да го откриете својот знак, а во вертикалната оној на партнерот.

Во зависност од тоа каде двете ѕвездени знаци се сечат го одредува одговорот на ова прашање. Полињата обоени во црно значат дека астролозите не можат да дадат никакви прогнози.1tab500cgnxfgnx

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1