Ауччч, ич не ја обрука – Облекла венчаница да го проси а тој се налути (Видео)


prosenjeЕдна Бразилка се осмелила да го запроси своето момче, вложила многу труд, ги повикала пријателите, роднините, дури и облекла венчаница, поставила и билборд на кој пишувало омажи се за мене Бруни – но работите не излегле онака како што таа очекувала.

На Бруно идејата не му се допадна воопшто, па дури изгледа и како да е навреден. Прашање е дали овие млади се воопшто пар денес.

Погледнете го видеото.

Пулс 24

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1