Автентично ВИДЕО: Погледнете како работела Баба Ванѓа!


Баба Ванѓа, личноста која и ден денес го привлекува вниманието. Некој верува, некој не, но многумина слушнале за нејзиниот начин на работа. Но, дали она што го гледаме на малите ТВ екрани има некаква врска со она што таа навистина го правела.

vanga-1728x800_c-640x296

 

Погледнете во продолжение, како гледа, како работи и што претстакажува Баба Ванѓа. На многу места во видеото го споменува и нејзиниот живот во Македонија и како започнала да претскажува.

ЗаСе.мк

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1