Автобус и ја скина раката на српската ТВ водителка – лекарите се бореа да и ја спасат (ВИДЕО)


По неколкучасовна операција докторите на клиниката во Белград успеале да и ја спасат раката на ТВ водителката Деа Ѓурѓевиќ.

Водителката рано утрово доживеа страшна сообраќајна несреќа , во која автобус и ја скина раката. По неколку часа , докторите успеале да и ја спојат раката на Деа. Операцијата траела до попладнево во 14 часот.

Таа рано утрово имала полесна сообраќајна несреќа. Кога излегла од автомобилот , на неа се залетал автобус и и ја скинал раката .

Несреќата се случила во близина на болницата , а во неа учествувале два автобуса и три автомобила.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1