Автобус на годината – место филм пушта порно (Видео 18+)


avtobus-za-zabavaШоферот малку згрешил изгледа па наместо со филм патниците ги частеше со ,,мрсна порка,, 🙂 🙂

Како што пишува Fail.mk – Поради зголемена напнатост во автобускиот превоз во Македонија препорачуваме и кај нас шоферите да се заборават и да акнат едно вакво DVD за подолгите релации

Извор – Фаил.мк


Забава за цел автобус (18+) by f100002436808620

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1