Барам дечко за Нова година – се му е платено (Фото)


Млада девојка Тузла бара момче со кое би ја прославила новогодишната ноќ.

OglasВо огласот стои дека млада и атрактивна девојка бара дечко со кој би ја дочекала 2014 година. Покрај краткиот опис, таа објавила и своја фотографија. Таа навела дека со избраниот кандидат ќе ја помине вечерта во еден ноќен клуб во Тузла, во кој дечкото не би имал никакви трошоци.

Единствено што бара е дечкото да не биде постар од 25 години.

– Изгледам добро, што го потврдувам и со фотографијата која ја приложувам. Ве молам да не поставувате глупави прашања, пишала таа.

Нејзиниот огласот е избришан без никакво објаснување.

Oglas

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1