Белград добива порно театар: Подгответе се за неверојатни еротски сцени во живо


Во претставите ќе учествуваат врвни порно актерки од Унгарија, кои со својот перформанс ќе се потрудат да ја исполнат сета ваша еротска фантазија.

porno-260x173За време на овие секс сцени, строго забрането е фотографирање и снимање.

Во клубот „Medellin and Light Bar“, наскоро ќе се одржи Порно-Театар, претстава која за првпат ќе се изведе во Србија.

Според најавата на организаторите, настапот ќе го водат врвни порно актерки од Унгарија, кои со својот перформанс ќе ја исполнат сета ваша еротска фантазија.

„Не грижете се, нема да бидете злоставувани ниту во еден момент. Порно-Театар е шоу во кое и гледачите учествуваат, па дозволена е интеракција помеѓу вас и девојките. Настапот ќе се состои од пет програми, во кои на секој еден час по две девојки ќе имаат свој перформанс. Првото шоу почнува во 22:30, второто во 23:30, третото во 00:30, четвртото во 01:30 и последното во 02:30“, изјавил менаџерот.

Ова шоу ќе трае три дена, од петок 11 април, до недела 13 април, а цената на картите е 1.000 динари.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1