Беше најубавиот Италијанец, се унакази со пластични операции


Габриел Гарко беше еден од најзгодните и најпосакуваните актери од Италија. Сега медиумите го нарекуваат “изрод“.

Тој снимаше сцени потполно гол, со право се гордееше на своето тело.uunakazii22

41-годишниот актер неколку пати беше прогласуван за најубав маж. Жените станаа негови обожавателки кои го следеа во секој чекор.

Откако стана жртва на пластичната хирургија, сите беа разочарани.

Погледнете во што се претвори овој поранешен убавец. Вистински шок!unakazi09

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1