„Беверли Хилс“ се враќа – еве што ново се снима (ВИДЕО)


Екипата на една од најпопуларните серии на деведесеттите, Беверли Хилс, се собрала по повод снимањето на новите продолженија.

Каналот Фокс објави снимка од нивната средба на која Бренда (Шенон Доерти), Дона (Тори Спелинг), Брендон (Џејсон Пристли), Стив (Иан Зиринг), Дејвид (Брајан Остин Грин) и Андреа (Габриел Картерис) седат околу маса, го читаат сценариото и се дружат.

Премиерата на ТВ серијата е најавена за 7-ми август, а како што известуваат од Фокс, епизодите ќе бидат инспирирани од вистинските животи на актерите.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1