Бездомник со големо срце – еве како се снашол и пратил смс донација за поплавите (Видео)


Има срце – нема кредит. Еден хрватски бездомник со големо срце на емотивен начин се сети како да им помогне на најзагрозените граѓани кои изгубија речиси се во поплавите. Прочитајте како се снашол и испратил смс донација за поплавените.

beskucnik-1400796710-502873

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1