Пепелашка од Македонија – Во ЈСП се вози овој чевел (Фото)


Во градскиот автобус број 4 денес се вози еден чевел број 38. Дали е на пепелашка или на матурантка? Фотографијата ја сликала корисничка на социјалните мрежи, а до MKnews ја испрати наш читател.

Може модерната македонска пепелашка ќе си го препознае чевелот 🙂

cevel jsp

1613994_675006435904807_5030219759314630053_o

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1