Бизи издаде песна во која се прикажани страдањата на Македонците


Македонскиот рапер Бизи издаде нова песна под наслов „НАШАТА ПЕСНА“, преку која се прикажани маките и страдањата на Македонскиот народ.
Нема потреба од дополнителни зборови доволно е само да слушнете…

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1