Благица „твитна“ – кој нема ци*ки ќе го носи наопаку – намерно го облекла фустанот така


Откако нејзината фотографија стана фејсбук-хит, пејачката Благица Павловска налутено твитнала дека всушност намерно го носела фустанот „наопаку“, затоа што за разлика од онаа со која се правела паралела, таа имала со што да го наполни.

Libertas

blagica-303x540

Blagica

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1