Болната пејачка: Се борам со рак а тие ме навредуваат!


Дона Арес, пејачката оја минува низ пекол со напорните хемотерапии во борбата против ракот, се разбесни на еден коментар на социјалните мрежи. Screenshot_83

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1