Македонија: Ја пратил ќеркичката во градинка – му ја вратиле со рани по лицето(ФОТО)


Видно налутен, родителот на детенцето на својот Фејсбук профил ги предупреди другите родители.

„Драги родители, сакам да ви покажам колку тоа се грижат нашите оросветители во градинките. КОлку они внимаваат и се грижат за безбедноста на нашите најмили“, напиша родителот.

ЗаСе.мк

Screenshot_82

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1