Сиријка: Не сакам да останам во Словенија, сиромашна е (ВИДЕО)


На снимката на телевизијата Поп Сиријката истакнува дека не планира да остане бидејќи за Словенија не слушнала убави нешта.sirijka

„Не, слушам дека Словенија е сиромашна држава“, кажала Сиријката, што предизвикало лавина од реакции на социјалните мрежи.

Покрај оние што ѝ замеруваат за ваквата изјава, има и многумина што се сложуваат со неа.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1