Болничар обвинет за некрофилија – фатен при секс со мртва жена (Видео)


Алехандро Разо, болничар од Калифорнија е уапсен поради некрофилија, затоа што повеќе пати имал секс со леш во болницата „Шерман Оакс“. Како што е речено во полицијата, Раза го откриле преку анонимен повик од болницата. А колегите биле фрапирани кога го фатиле на дело додека сексуално злоставувал мртва жена во мртовечницата

s-NECROPHILIA-AT-HOSPITAL-large„Еден од вработените во болницата не повика и укажа на чудното однесување на Алехандро. Имено рекол дека Разо секоја вечер влегува во мртовечницата во која се задржувал во неколку часа.

Тој е чувствителен случај, затоа што имаме работа со очигледно пореметена личност која била заљубена во покојникот“, изјавиле од полицијата и додале дека пронашле и докази.

Разо добил три години затвор со кауција од 20,000 долари.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1