Брена наполни 56 години, еве како и честитаа синовите


Популарната пејачка Лепа Брена наполни 56 години, а по полноќ, во семејниот дом на Бежанијска коса, синовите Виктор и Стефан, подготвија изненадување за мама.lepa-bena-foto-printskrininstagram-1476952350-1016097

„Среќен роденден мамо! Те сакама најмногу на свет“, напиша Виктор на Инстаграм во описот на сликата што ја сподели со фановите.

Стефан и Виктор максимално се потрудија, па така направија торта, донесоа шампањ и останати роденденски реквизити.Брена е многу горда на своите деца. Пејачката неодамна изјави дека и многу драго што успеала да ги изведе децата на вистинскиот пат, и што не се склони кон пороци.lepa-brena-sa-porodicom-foto-nebojsa-mandic-1476952939-1016115-83099

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1