Фото: Еве како изгледа домот на Цеца


Најголемата балканска музичка ѕвезда живее во куќа на Дедиње, во најелитниот дел од српската престолнина, а скоро и да не постои човек од Белград кој не знае каде се наоѓа домот на Цеца.

Погледнете акко изгледа внатрешноста на домот на фолкерката:ceca433anastasija-ceca ceca544 kukja-ceca

ceca kukja 1ceca

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1