Британски политичар тврди: Путин го советуваат вонземјани


Британски политичар од Лабуристичката партија и општински советник во град Витби, тврди дека рускиот претседател Владимир Путин за конфликтот во Украина го советуваат вонземјани, пишува „Дејли мирор“.

putin222

Според Симон Паркс во украинската криза биле вмешани и раса влекачи инопланетарни кои ги насочуваат активностите на Путин. Тој ги крстил рептилиите „Северњаците“. Тие му подале рамо на Путин против американското влијание во регионот.

-Токму „Северњаците“ го советувале рускиот претседател да се спротивстави на САД, тврди Паркс.

Лабуристичкиот општинар е опседнат со вонземјани. Во претходните изјави тој тврдеше дека ја изгубил невиноста од вонземјанин кога имал само 5 години. Самиот тој е убеден дека неговиот биолошки татко е рептил од Северњаците. Во популарно шоу на телевизискиот канал „ITV“ Паркс се довери дека имал секс со вонземјани најмалку четири пати годишно.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1