Брутално претепана: Српска убавица со модринки и расечена уста (ФОТО)


Ана Марија Жујовиќ, убавата црнокоса фитнес инструкторка од Србија, на социјалните мрежи објави шокантна фотографија.

На фотографијата прикачена на Фејсбук, се гледа дека инструкторка има модринки на окото, како и расечена уста.

1pretepana.jpg500

– Не сум Ријана, а богами ни ти не си Крис Браун…најлошо од се е што ова е земја каде никој не одговара за она што го прави, стои во описот на фотографијата.

Со ова, убавата Ана Марија сака да ја покрене свеста за борбата против насилството на жените.

Инструкторката за оваа фотографија собра голем број лајкови.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1