Будва под вода – силно невреме и во Црна Гора


Силно невреме и поројни дождови и во Црна Гора. Најлошо мина Будва чии улуци се буквално под вода. Отежнат е сообраќајот

budva-1-500

budva-500

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1