Да му помогнеме на бебето Јован на кое му се заканува слепило


Јован е деветмесечно бебенце кое боледува од зголемен очен притисок.
Поради ова, можно е да настане слепило.jjovannn-500x360
Неопходна е операција за која се потребни финансиски средства кои неговото семејство не е во можност да ги плати.
Затоа, бараат помош од хуманите граѓани.transakciskaa5
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1