Дали постои паралелен универзум? (Видео)


svemirВо популарната документарна серија „Curiosity“ овој пат се истражува прашањето дали постои паралелна вселена и што е воопшто таа?

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1