Човек со два пениса: Некои девојки се љубопитни, некои исплашени


Анонимен маж кој пати од екстремно ретка болестпозната под името „difalus“ ситуација во која мажот е роден со два пениса, објави фотографија на интернет што изнуди многу прашања на кој давал одговори дури 6 часа.

419195penis625399s1fМажот кој се претсавил како “DoubleD*ckDude” рече дека различни се реакциите на девојките за неговата болест.

-Едни се воодушевени, додека други сметаат дека се работи лажлив, рекол анонимниот маж.

За обележување на оваа болест е тоа што двата пениса активни, а во САД оваа болест погодува едно дете од шест милиони деца.

Повеќето го острануваат едниот пенис додека се во помлади години, а на прашање од еден љубопитен зашто тоа не го направил, “DoubleD*ckDude”одговорил дека размислувал на тоа како помлад, а сега дека не му доаѓа на памет.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1