Даниел Кајмакоски апелира: Да им помогнеме на Србија и Босна!


Ниту нашиот Даниел Кајмакоски не остана имун на трагедијата која го снајде Србија и Босна. Победникот на Х-Фактор, се приклучи на акцијата за помош на загрозените подрачја, ша на неговата фан страница на фејсбук на која има повеќе од 300 илјади фанови ги објави телефонските броеви на кои може да се помогне.

Daniel-pomos-1 Daniel-pomos-2Вистина.мк

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1