Даниел Кајмакоски има девојка од Скопје?


Скопјанката Мирела Хасановиќ го освои срцето на Даниел Кајмакоски, пишува Телеграф.

Иако, Даниел не коментира а Мирела молчи, според Телеграф, јасно е дека тие двајца се повеќе од пријатели.

Порталот пишува дека Даниел го користи секој момент за да го помине со Мирела, а често можело да се видат и низ кафулињата во Скопје и Охрид.

daniel-i-mirela1-1728x800_c

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1