Дедо- монструм: Си ги силувал внуките од 4 и 5 години


Полицијата во Пожаревац се соочи со хорор пријава, откако им беше јавено дека старец си ги силувал двете внуки.pedofil

Се работи за 63-годишниот Р.М. кој си ги силувал двете внуки на возраст од 4 и 5 години.

Полицијата го уапси дедото- монструм и му одреди 48 часовно задржување.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1