ДЕМОЛИРАН ШТАБ НА СДСМ!


Вчера непознати сторители го демолирааа изборниот штаб на СДСМ во скопски Чаир, објави А1он.мк.

Искршени се прозори и влезната врата.

ФОТО А1он.мк

demoliran

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1