Детето спасено – киднаперот убиен (Видео)


Jimmy+Lee+Dykes-Полицијата успеа да го спаси 5-годишното момче и да го убие поранешниот камионџија што го киднапираше дететп минатата недела од школски автобус, а притоа го уби шоферот.

Откако го киднапираше момчето тој го чува во подземен бункер заканувајќи се дека ќе го убие ако некој се доближи.

65-годишниот Џими Ли Дајкс е убиен а момчето е спасено и е во добра здравствена состојба.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1