Девојка му го одргизала пенисот, го оперирале четири часа


Кристијан Голубовиќ својата интересна животна приказна им ја раскажал на учесниците од реалното шоу „Фарма“, а открил и интересни детали.kristijan golubovic

Кристијан ги шокирал фармерите кога им кажал дека имал врска со девојка која очигледно имала психички проблеми, па му го одгризала пенисот и тој имал четиричасовна операција, од која едвај се вратил во стабилна состојба. По овој инцидент, тој повторно се смирил со девојката бидејќи ја сакал, па дури и ги истетовирал иницијалите од нејзиното име на своето тело.

По раскинувањето на врската, тој ја прекрил тетоважата со нова и ја запознал сега веќе неговата покојна сопруга Даниела, со која го има синот Лазар. Кристијан како „шлаг на тортата“, признал дека прв пат бил приведен кога имал само 11 години.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1