Девојката му се породувала, а тој си заминал и се оженил со друга


Хедер Мекгилион (24) преживувала пекол додека се породувала и на свет го донела своето бебе, за разлика до нејзиното момче Адонис Родригез, кој во тоа време бил оддалечен со киломтери и се женел со друга. Тој својата сегашна сопруга случајно ја запознал во Доминиканската република и решил да се ожени.ad_198619037-e1457012093358

Хдер од Шкоткс асе преселила во велика Британија за таму да го роди детето зошто имало подобри услови. Нејзиното момче и татко на детето, Адонис морал да се врати во Доминикана зошто му истекувала визата, или барем така ја убедил Хедер.

Откако го родила синот Диего, Хедер ја отворила пораката во која се наоѓала фотографија од венчавката на Адонис и неговата новопечена сопруга.ad_198619028-e1457012384147

-Кога ја видов фотографијата имав чувство дека ме удрил автобус. Бевме разделени само неколку недели, невозможно е во толку кус период да се организира венчавка. Мислам дека ме лажел цело време, рече Хедер.

ad_198619033-e1457011952959-620x350-42162

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1