Џабе лајкови – тато забрани секс


Младиот норвежанец Питер Кварнег (20) кој стана интернет хит откако побара милион лајкови за да има секс со неговата девојка собра 1 милион но џабе.

fejs like seksОткако фотографијата стана хит на интернет Питер се исплашил од реакцијата на таткото и веднаш ја избришал фотографијата,

Тој за норвешките медиуми изјавил дека се почнало како шега и дека Кетрин не му е ни девојка туку само пријателка.

,, Најмногу се грижев што ќе помисли нејзиниот татко – тој беше лут нормално, посебно што и кетрин е на фотографијата, и мене ми е низмерно жал поради тоа,, изјавило момчето.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1