Џеј остана на просјачки стап?!


Џеј Рамадановски беше еден од најбараните музичари, но денес ситуацијата е сосема поинаква.dzej-jezero

Поради многуте долгови пејачот беше принуден да ги продаде сите недвижнини кои ги имаше за да исплати се. Извор близок до пејачот открива дека поради лошата финансиска ситуација Џеј се обидува да намали и со консумирањето на алкохол за да успее да се справи.

Точно е дека ги изгубив станови и го возам автомобилот од ќерка ми, но тоа е. Знам како е да се биде и горе и долу, изјави Џеј.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1